XANEIRO 

REDONDO día 2, 19.00 H AUDITORIO DE RIVEIRA.

NA CASA  día 3, 17.00 H E  18.30 H. AUDITORIO ÁGORA DA CORUÑA.

ZAPATOS  día 19 ,8.00 H. SALA "LA CASITA DE LOLA".PONFERRADA.

PAVILLÓN LINO día 27,  12.00 H. TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRA.

PAVILLÓN LINO  día, 27, 18.30 H. TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRA.

PAVILLÓN LINO día 28, 10.00 H .TEATRO PRINCIPAL DE PONTEVEDRA. ESCOLAR.

ELA, día 30, 13:00 H. AUDITORIO DE NEGREIRA. ESCOLAR.

FEBREIRO

FEO!, día 1 12:00 H, AUDITORIO DE SADA. ESCOLAR.

FEO! ,día 1 18:00 H, AUDITORIO DE SADA.

ZAPATOS, día 3, 12:30 H, CAFÉ DE LAS ARTES. SANTANDER.

ZAPATOS, día 3, 17.30 H, CAFÉ DE LAS ARTES. SANTANDER.

REDONDO, día 9 17:00 H,  EL DESVÁN DEL CALDERÓN. VALLADOLID.

REDONDO, día 9 18:30 H,  EL DESVÁN DEL CALDERÓN. VALLADOLID.

PAVILLÓN LINO día 16, 18:30 H, TEATRO PRINCIPAL.SANTIAGO DE COMPOSTELA.

REDONDO día 17, AUDITORIO BIBLIOTECA DE PORRIÑO.

FEO! día 24, 17:30 H, edificio de LA LABORAL, DE GIJÓN.

FEO! día 25, 11:00 H, edificio de LA LABORAL, DE GIJÓN.ESCOLAR.

MARZO

REDONDO, día 2 17:00 H,     BARCELONA.

REDONDO, día 2 18.00 H,     BARCELONA.

REDONDO, día 3 11:00 H,      BARCELONA.

REDONDO, día 3 12:00 H,     BARCELONA.

REDONDO, día 3 17:00 H      BARCELONA.

ELA, día 9, JUNTA MUNICIPAL DE USERA. MADRID.

REDONDO,  12:00 SALA L´HORTA. VALENCIA.

REDONDO,  18:00 SALA L´HORTA. VALENCIA.

ABRIL

AS FABAS MÁXICAS  día 7 AUDITORIO .FESTIVAL DE REDONDELA

REDONDO,  dia 13, 18:00H SALA ANDAMIO. A CORUÑA

REDONDO, dia 14, 12:30H  SALA ANDAMIO. A CORUÑA.

REDONDO, dia 14, 18.00H  SALA ANDAMIO. A CORUÑA.

LAS HABAS MÁGICAS dia 23, AUDITORIO MUNICIPAL ORCASITAS. MADRID.

ÑAM! (TEATRO E COCIÑA) DIA 28, 11:30 ÁGORA DA CORUÑA.BEBESCENA.

ÑAM! (TEATRO E COCIÑA) DIA 28, 13:00 ÁGORA DA CORUÑA.BEBESCENA.

MAIO

REDONDO ,dia 12  , 11:30  ZARAGOZA

REDONDO ,dia 12  , 13:00  ZARAGOZA

FEO! día 25    AUDITORIO DE ORCASITAS.MADRID.

ZAPATOS, día 31, 17:30h NARÓN.   

ZAPATOS, día 31, 19:00h NARÓN. 

 

XUÑO

ÑAM! DIA 1, 11.00H  CASA CULTURA OROSO.

ÑAM! DIA 1, 12:00H CASA CULTURA OROSO.

ÑAM! DIA 9, 11:30, CENTRO ÁGORA DA CORUÑA.BEBESCENA.

ÑAM! DIA 9, 13.00, CENTRO ÁGORA DA CORUÑA. BEBESCENA.

FEO! DIA 18, CENTRO CÍVICO PALAVEA.FESTAS DE SAN XOAN.RUADA DAS XOUBAS.A CORUÑA.

REDONDO DIA 28,TORDESILLAS.ESCOLAR.

XULLO

VACACIÓNS...

AGOSTO

PAVILLÓN LINO  DIA 16, 17:00H,PRAZA DO CONCELLO. RIÓS.

SETEMBRO 

NA CASA. DÍA 21, 11:15 CENTRO ÁGORA DA CORUÑA.PROGRAMACIÓN APEGO.

NA CASA. DÍA 21, 12:15 CENTRO ÁGORA DA CORUÑA.PROGRAMACIÓN APEGO.

ELA. DIA 27, 18.30 HORAS.AUDITORIO DE SADA.

FEO!. DIA 29, 12:30 HORAS. LA CASITA DE LOLA. PONFERRADA.

OUTUBRO

REDONDO. DIA 5, 12:00. AUDITORIO DE TRAZO.

FEO!.DIA 19  18:00 , TEATRO AUDITORIO DE CUENCA.

FEO! DIA 27, 12:00H SALA GURUGÚ. A CORUÑA.

FEO! DIA 27 ,18:00H SALA GURUGÚ. A CORUÑA

ZAPATOS DIA, 25 18:00H. BIBLIOTECA NODAL DE LUGO.

NOVEMBRO 

REDONDO. DIA 9,  17:30 .SALA BAHÍA. FOZ.

REDONDO. DIA 9,  19:00 .SALA BAHÍA. FOZ.

ÑAM!. DIA 24,  12 :00H CAFÉ TEATRO .NARÓN.

ÑAM!. DIA 24,  13 :00H CAFÉ TEATRO. NARÓN.

FEO! DIA 12, 10:00H C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 12, 11:00H  C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 13, 10:00H C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 13, 11:00H  C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 14, 10:00H C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 14, 11:00H  C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 15, 10:00H C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 15, 11:00H  C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.ESCOLAR

FEO! DIA 16 , 18:00H. C.C. PÉREZ DE LA RIBA.LAS ROZAS.

ÑAM! DIA 24, 18:00H CAFÉ TEATRO.NARÓN.

ELA DIA 30 , 18:00H, AUDITORIO CARMEN ESTÉVEZ DE VILALVA.

 

DECEMBRO

ÑAM!, DIA 1, 17:30  A FÁBRICA. OLEIROS. PROGRAMA APEGO 

ÑAM!, DIA 1, 18:30 A FÁBRICA. OLEIROS. PROGRAMA APEGO 

REDONDO, DIA 10   NARÓN.ESCOLAS INFANTÍS. ESCOLAR

REDONDO, DIA 11    NARÓN.ESCOLAS INFANTÍS. ESCOLAR

REDONDO, DIA 12   NARÓN.ESCOLAS INFANTÍS. ESCOLAR

REDONDO, DIA 13   NARÓN.ESCOLAS INFANTÍS. ESCOLAR

REDONDO, DIA 15 11.30 CENTRO ÁGORA. A Coruña. BEBESCENA 2019

REDONDO, DIA 15 13:00 CENTRO ÁGORA.A CORUÑA. BEBESCENA 2019

FEO!, DIA 21, 12:30 ESPAZO CULTURAL MIRA (AUDITORIO)LAS ROZAS.MADRID.

FEO!, DIA 21, 18:30 ESPAZO CULTURAL MIRA (AUDITORIO)LAS ROZAS.MADRID.

FEO!, DIA 22 12:30 AUDITORIO VOLTURNO.LAS ROZAS. MADRID.

FEO!, DIA 22 18:30 AUDITORIO VOLTURNO.LAS ROZAS. MADRID.

LAS HABAS MÁGICAS, DIA 23, 12:30 ESPACIO CULTURAL MIRA (AUDITORIO).LAS ROZAS.MADRID.

LAS HABAS MÁGICAS, DIA 23, 18:30 ESPACIO CULTURAL MIRA (AUDITORIO).LAS ROZAS.MADRID.

ZAPATOS, DIA 28, 12.30 TEATRO PRINCIPAL DE OURENSE.MOTI 2019

ZAPATOS, DIA 28, 17:30 TEATRO PRINCIPAL DE OURENSE.MOTI 2019